0
  • No products in the cart.
 

شرایط جدید مهاجرت به کانادا که انجام آن را بسیار ساده تر کرد

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > موضوعات عمومی  > شرایط جدید مهاجرت به کانادا که انجام آن را بسیار ساده تر کرد
مهاجرت به کانادا بسیار ساده‌تر شد

شرایط جدید مهاجرت به کانادا که انجام آن را بسیار ساده تر کرد

شرایط جدید مهاجرت به کانادا ساده‌تر شد . لایحه جدید شهروندی بالاخره در پارلمان کانادا تصویب شد و نمایندگان پارلمان تمام اصلاحات مجلس سنا را پذیرفتند. رأی گیری برای تصویب این لایحه روز سه شنبه ۱۳ ژوئن  ۲۰۱۷ برابر با ۲۳ خرداد ۹۶ انجام شد و لایحه با ۲۱۴ رأی موافق در برابر ۹۲ رأی مخالف به تصویب رسید.

این لایحه برای تصویب اصلاحات نهایی دوباره به مجلس سنا فرستاده می شود و سپس به امضای فرماندار کل کانادا خواهد رسید.

مهاجرت به کانادا

لایحه جدید شهروندی کانادا، اقامت و شهروندی را در این کشور تسهیل خواهد کرد:

۱. سلب تابعیت افراد دوملیتی را که علیه منافع ملی اقدام کرده اند و یا مرتکب اعمالی نظیر تروریسم و عضویت در گروه های تروریستی، جاسوسی و خیانت علیه کشور شده اند، در لایحه جدید حذف شد. اگر هم قرار باشد تابعیت فردی به دلیل اعلام اطلاعات اشتباه و یا تقلب باطل شود، باید از سوی وزیر مهاجرت کانادا به وی اعلام شود و این فرصت به او داده شود تا در دادگاه فدرال از خود دفاع کند.

۲. شرط «الزام به تصمیم برای سکونت در کانادا» حذف شد.

۳. شرط حضور فیزیکی برای تابعیت کانادا، از پنج سال به سه سال کاهش یافت.

۴. شرط حضور اجباری ۶ ماه در سال حذف شد.

۵. سن معافیت برای ارائه مدرک زبان از حداقل و حداکثر ۱۴ و ۶۴ به ۱۸ و ۶۰ تغییر کرد.

۶. در لایحه جدید تعداد روزهایی که کارگران موقت یا دانشجویان خارجی پیش از گرفتن اقامت دائم در کانادا حضور داشته اند، نصف این تعداد روزها محاسبه می شود و البته این محاسبه تا سقف یک سال انجام خواهد شد. به‌این ترتیب دانشجویان و کسانی که برای کار به کانادا می‌آیند از طریق این قانون، می‌توانند زودتر شهروندی خود را به دست آورند.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website