0
  • No products in the cart.
 

فرمول جادویی و محرمانه موفقیت

موفقیت

فرمول جادویی و محرمانه موفقیت

هر اوضاع و شرایطی که در زندگی دارید، تماما، خواسته یا ناخواسته،رابطه مستقیمی با کیفیت روابط شما با اطرافیانتان دارد. آیا به اندازه ای تاثیرگذار هستید تا آنها را ترغیب کنید، در راه رسیدن به اهدافتان به شما کمک کنند؟ اگر جواب شما بله است. هیچ نیازی به خواندن این مقاله ندارید. اما اگر جواب شما خیر است، شاید این مهمترین متنی باشد که در طول زندگی تان میخوانید…

یکی از مهم ترین مهارت های افراد موفق توانایی ساخت و نگه داری روابط سالم ،پایدار و مفید است؛ روابطی که نه تنها به آنها نفوذ و قدرت کافی برای ادامه ی مسیر را میدهد، بلکه توسط کمک طرف مقابل میتوانند ،زودتر و راحت تر به خواسته شان میرسند.

قانون کنترل : شما نسبت به خودتان احساس خوب و مثبتی خواهید اگر بدانید که کنترل اوضاع و شرایط زندگی تان را در دست دارید؛ و الته، احساس بد و ناراضی-ای نسبت به خودتان خواهید داشت اگر بدانید بر اوضاع و شرایط زندگیتان کنترل ندارید.

شما اگر بدانید، چطور باید بر 3 جنبه ی زندگی (ثروت، سلامتی و خوشبختی) کنترل کامل دارید احساس خوب و شادی نسبت به خودتان و زندگیتان خواهید داشت، به زبان ساده تر، شما اگر بدانید چه کارهایی باید انجام دهید تا ثروتمند شوید، چه کارهایی باید انجام دهید تا سلامت کامل داشته باشید و چه کارهایی لازم است انجام دهید یا ندهید تا احساس خوشبختی کنید؛ آن موقع نسبت به خودتان راضی و احساس مثبتی خواهید داشت.

روانشناسان نام این اثر را “مرکز کنترل” گذاشته اند و معتقدند هر انسانی یا مرکز کنترل درونی دارد یا بیرونی.
افرادی که مرکز کنترل درونی دارند، معتقدند تغییرات از درون آنها نشات میگیرد و علت آنها هستند و اوضاع و شرایط معلول افکار و اعمال آنهاست و این افراد دقیقا افرادی هستند که کاملا مسئولیت پذیرند و تصمیماتی اتخاذ میکنند که برایشان آینده ساز باشد .

افرادی که مرکز کنترل بیرونی دارند، معتقدند دیگران مقصر اوضاع و شرایط فعلی شان هستند و آنها کاملا تحت کنترل جهان خارج می باشند. این افراد آنهایی هستند که همیشه بدنبال رئیس خوب، دوست خوب، محله ی خوب، شهر خوب، کشور خوب و … میگردند و هرگز آنرا پیدا نکرده اند و همیشه اوضاع و شرایط زندگیشان را نتیجه داشتن رئیس بد، دوست بد، محله بد، دوران کودکی بد، روابط بد و … میدانند.

یه فرمول ساده، آسان و کاربردی برای موفقیت
اگر میخواهید فرد موفقی در زندگی باشید و عزت نفس بالایی داشته باشید و از زندگی کردن لذت ببرید، باید زندگیتان را در مسیری برنامه ریزی کنید که کنترل بیشتری بر امورات آن و اتفاقاتی که برایتان خواهد افتاد داشته باشید و مهم تر از همه، کسب مهارت استفاده از قدرت، هوش و نیروی دیگران در راه رسیدن به اهدافتان است. (دقیقا فرمول جادویی و محرمانه ای که در ادامه میخوانید…)

به مثال های زیر که افراد موفقی هستند توجه کنید :

بیل گیتس – متخصص کامپیوتر نیست، اما متخصصان و نوابغ کامپیوتری از سراسر دنیا برای او کار میکنند و او را ثروتمند میکنند
کلنل ساندز – بهترین آشپز مرغ سوخاری نیست ! اما آشپزهای مهم دنیا برای او کار میکنند تا رستوران های KFC-اش را رونق بدهند
هنری فورد – موسس شرکت تولید کننده اتومبیل فورد ؛نه تنها سواد کلاسی خاصی نداشت، بلکه از ماشین و اجزای فنی آن هم اطلاعاتی نداشت اما خودش معتقد بود برای موفقیت نیازی متخصص شدن نیست ،زیرا افرادی هستند که متخصص اند و حاضرند برای شما کار کنند
احد عظیم زاده – این کارآفرین بزرگ ایرانی فرش باف نیست، شاید بافتن فرش را هم بلد نباشد، اما بزرگترین تاجر بین المللی فرش است و بهترین متخصصان فرش درحال کارکردن برای او هستند
و مثال های دیگر…

این مقاله قرار است به شما یاد بدهد مانند افرادی باشید که نامشان را در بالا خواندید.
یک فرد موفق در هر زمینه ی زندگی میخواهد باشید و از دیگران در راه رسیدن به خواسته هایتان کمک بگیرید. نکته مهمی که باید بدانید این است : برای موفقیت نیاز به متخصص شدن در زمینه خاصی نیست. تنها کاری که باید انجام دهید پیروی از فرمول جادویی است که در ادامه میخوانید.
برای شروع، ابتدا باید کمک کردن را یادبگیرید.

به دیگران (خیلی خیلی خیلی ها …) باید کمک کنید. باید واقعا کمک کنید تا دست آوردی در زندگیشان داشته باشند. مهم نیست به شما چه خواهد رسید، اما بدانید که هرکاری که برای دیگران انجام میدهید، اگر مستقیم جبران نشود، مطمئن باشید غیر مستقیم جبران خواهد شد؛ در واقع شما به خودتان کمک کردید.

شما با کمک کردن بی چشم داشت به دیگران، موهبتی بزرگ بدست خواهید آورد؛ تصویری از فردی خوب و یک حس دین ادا نشده در ذهن دیگران و این یعنی چیزی ارزشمند تر از طلا، ثروتی که هیچ اوضاع بد اقتصادی نمیتواند ارزش آنرا کم کند.

چطور دیگران را به کمک کردن ترغیب کنیم؟
شما دو انتخاب دارید : یا دیگران را تحت تاثیر قرار دهید، یا تحت تاثیر قرار بگیرید. باید تاثیرگذار باشید تا دیگران را ترغیب کنید طوری فکر و عمل کنند که میخواهید به شما کمک کنند واگر نه باید تحت تاثیر دیگران قرار بگیرید و خودتان برای هدف دیگران فعالیت کنید.

این دقیقا تفاوت افراد قدرتمند از نظر فکری و ضعیف است و دقیقا جنگ رسانه ها بر روی ترغیب افکار ضعیف است… مردم عام ؛شما نباید جزو این افراد باشید. شما باید یادبگیرید چطور در دیگران نفوذ کنید، تاثیر بگذارید و کاری کنید دیگران حاضر باشند به شما کمک کنند.

فرمول جادویی و محرمانه موفقیت
تنها یک فرمول جادویی و کاملا ساده وجود دارد :

فرمول موفقیت : شما × روابطتان = قدرت شخصی شما

قدرت شخصی یعنی قدرتی که بتوانید هرآنچه از درون میخواهید در دنیای بیرون خلق کنید. در واقعیت، شما با داشتن کنترل درونی و با ایجاد روابط خوب و پایدار با دیگران، میتوانید هرآنچه را که از درون میخواهید در بیرون خلق کنید. روابط شخصی شما دقیقا تعیین کننده موفقیت یا شکست شماست، برای مثال کافی است لیست کاربران تلفن همراهتان را به یک فرد موفق نشان دهید تا کاملا روشن و واضح به شما بگویید آیا شما موفق می شوید یا نه !
به نظر شما چه فرقی بین دوستان و خیلی ساده تر لیست کاربران تلفن همراه افراد کارمند و کارآفرین وجود دارد؟ افراد تاثیرگذار و افراد تاثیر پذیر؟ افراد موفق و افراد ناموفق؟ شما میانگین 5 نفر از افرادی هستید که در روز بیشتر وقتتان را با آنها میگذرانید و آینده شما میانگین آینده افرادی است که با آنها در ارتباط هستید… پس آگاهانه انتخاب کنید.

No Comments

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website