0
 • No products in the cart.
 

کتاب الکترونیکی PDF آیا تو آن نیمه گمشده ام هستی از باربارا دی آنجلیس

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > انگیزشی و موفقیت  > کتاب الکترونیکی PDF آیا تو آن نیمه گمشده ام هستی از باربارا دی آنجلیس
آیا تو آن نیمه گمشده ام هستی

کتاب الکترونیکی PDF آیا تو آن نیمه گمشده ام هستی از باربارا دی آنجلیس

کتاب الکترونیکی PDF آیا تو آن نیمه گمشده ام هستی از  باربارا دی آنجلیس :

سخنی از نویسنده کتاب بسیار موفق و پرفروش آیا تو آن گمشده ام هستی از  باربارا دی آنجلیس که توسط مجله توسعه دهندگان فعال در زمینه های آموزش، ایزو ، طراحی وب سایت، متخصص سئو و بهینه سازی وب سایت در اختیار شما دوستان عزیز قرار گرفته است :

این کتاب که جز کتاب های موفقیت است،حاوی تمامی چیزهایی است که درباره ی انتخاب فرد مناسب آموخته ام از تجربیات شخصی ام گرفته تا تجربیات زنان و مردانی که برای مشاوره نزد من آمده اند. این کتاب درباره‌ی درک این واقعیت است که « چرا چنین انتخاب های رضایت بخشی تری داشته باشیم ؟»
این کتاب به این سؤال پاسخ می دهد که «چگونه تا این حد کور بودم ؟ » و « چگونه می توانم بگویم که آیا این فرد برایم مناسب است یا نه؟» با امید به این که کتاب درایت و بینشی را که در فهم واقعیت های زندگی احساسی خود بدان نیاز دارید به شما بدهد.
اگر شما مجردید، امیدوارم این کتاب ابزار و دستورالعمل های لازم جهت انتخابی سالم و موفق را به شما بدهد. اگر هنوز در حال التیام قلب شکسته‌تان هستید ، امیدوارم این کتاب، به شما کمک کند تا دریابید که چرا انتخابهایتان مناسب نبوده اند و نیز امیدوارم که اطلاعاتی به شما بدهد، تا انتخاب بعدی شما بهتر و عاقلانه تر باشد.

اگر متأهل نیستید ولی به ازدواج با کسی فکر میکنید امیدوارم این کتاب حمایت لازم را جهت درک این مطلب که آیا دررابطه ی صحیحی هستید یا خیر به شما نشان دهد، به طوری که انرژی و وقت خود را بر روی رابطه ای که سرانجامی نخواهد داشت ، هدر ندهید .
اگر به ازدواجی پایبند هستید ، امیدوارم این کتاب به شما نشان دهد که بسیاری از درگیری ها و اختلافاتی که با همسرتان تجربه می کنید، نه به دلیل کمبود عشق ، بلکه به علت عدم تفاهم می باشد و سرانجام امیدوارم تا درک کنید چگونه تفاوت ها و اختلافهایمان می توانند به ما کمک کنند تا با شور، حرارت و صلح و صفای بیشتری زندگی کنیم.


دانلود رایگان PDF

کتاب الکترونیکی PDF رایگان آیا تو آن نیمه گمشده ام هستی از باربارا دی آنجیلس :

حجم دانلود: 246 صفحه – 4.68Mb

پسوند فایل: PDF

لینک دانلود : برای دانلود کلیک کنید.

3 Comments
 • Posted at 12:01 ق.ظ, 15/02/2022

  عاااااااااااااااااااااالی! هم کتاب و هم البته تلاش ارزشمند شما!

 • ارزو
  پاسخ
  Posted at 8:55 ب.ظ, 21/05/2019

  بسیار عالی

 • Sonia
  پاسخ
  Posted at 1:12 ب.ظ, 07/08/2018

  عالي

Post a Comment

Comment
Name
Email
Website