هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

 

سیارکی با اندازه ای بزرگ تر از بلندترین ساختمان روی زمین، ما را پشت سر خواهد گذاشت.

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > سیارکی با اندازه ای بزرگ تر از بلندترین ساختمان روی زمین، ما را پشت سر خواهد گذاشت.
سیارک و زمین

سیارکی با اندازه ای بزرگ تر از بلندترین ساختمان روی زمین، ما را پشت سر خواهد گذاشت.

سیارک خطرناکی موسوم به ۲۰۰۲ AJ129 با سرعت سرسام آور و صدای فراوان با فاصله ۶۷۰۰۰  مایل در ساعت زمین را پشت سر خواهد گذاشت. اما دانشمندان می گویند جای نگرانی نیست. پاول چوداس، رئیس برنامه NASA NEO در JPL گفت: ما ۴۶ سیارک که احتمال دارد در ۱۰۰ سال آینده با زمین برخورد کنند را رصد می کنیم. وی افزود، احتمال برخورد این سیارک ها با زمین تقریباً ۱ در ۱۰ میلیون است. اگر یکی از این سیارک ها با زمین برخورد کند، صدمات جدی به بار می آورد. اما اگر قرار باشد سیارکی با زمین برخورد کند، ناسا برای مقابله با آن برنامه دارد و آماده است. ناسا در سال ۲۰۱۶ دفتر جدیدی را بازگشایی کرد تا سیارک ها و دنباله دارهایی که به زمین نزدیک می شوند را رصد کند که به نام PDCO شناخته شده است.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه
نام
ایمیل
وب‌سایت