هلدینگ توسعه دهندگان

برندها و ابتکار ما:

ما در هلدینگ توسعه دهندگان خالق بهترین ها بوده ایم فرزندانی داریم که در حال رشد هستند و به لوح جان دوستشان داریم و تلاش میکنیم تکامل یابند - با تشکر از مدیر عامل محترم هلدینگ جناب آقای مهندس نریمان پورطلایی مغز متفکر بسیاری از ایده های عالی که باعث ایجاد جنبش ، تحول و پیشرفت بسیاری در کشور شده اند.
info[at]tedsa.com
۰۲۱۲۸۴۲۸۴

ساخته شده با عشق در
استدیو تِدْسا

 

کشف شباهت قابل توجهی بین تیتان ماه زحل و زمین توسط کاسینی سفینه فضانوردی ناسا

هلدینگ توسعه دهندگان | آموزش مجازی | اخذ ایزو | طراحی سایت > مجله توسعه دهندگان  > کشف شباهت قابل توجهی بین تیتان ماه زحل و زمین توسط کاسینی سفینه فضانوردی ناسا
کاسینی و کشف جدید

کشف شباهت قابل توجهی بین تیتان ماه زحل و زمین توسط کاسینی سفینه فضانوردی ناسا

سفینه فضانوردی کاسینی به سفر طولانی مدتی رفته بود که سال گذشته به پایان رسید. کاسینی با هدف جمع آوری اطلاعات از سطح زحل و قمرهای آن به این ماموریت فرستاده شده بود که به خوبی توانست اطلاعات فراوانی برای دانشمندان ناسا تهیه کند. کاسینی اطلاعات جالب توجهی تهیه کرده است که نشان دهنده وجود شباهت هایی بین زمین و زحل است و این اطلاعات برای چندین سال بعد برای دانشمندان کافی است. بر روی سطح زحل مایعی مشاهده شده است که از هیدروکربن و یخ حاصل از آب است. این اکتشاف نشان دهنده شباهت قابل توجه آب روی زمین و هیدروکربن های تیتان است. رودخانه ها و دریاچه های تیتان، شبیه زمین دارای ارتفاعی هستند که به جاذبه جهان مربوط است. اطلاعات نشان می دهند که علاوه بر کشف ارتفاع سطح دریا بر روی تیتان دارای آبخوان های زیرزمینی نیز هستند که این مایع از میان صخره های متخلخل عبور می کند و به بسترهای دیگر می رسد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

دیدگاه
نام
ایمیل
وب‌سایت